عنوان ندارد!

١. وقتی لپ‌تاپ دم دستم نیست . همیشه کلی سوژه می‌آد تو ذهنم . همین‌که پرشین‌بلاگ رو باز می‌کنم . باید دو ساعت زل بزنم به صفحه‌ی خالی که یادم بیاد چی یادم اومده بود که می‌خواستم راجع بهش بنویسم . من دارم خل می‌شوم آیا؟!

 

٢. یه چند وقته به شدت قر و قاطی‌ام . همه‌ش دارم فکر می‌کنم که ارزشش رو داره آیا یا نه! واقعن دلم می‌خواد بی‌خیال همه چیز بشم و برم واسه دل خودم یه گوشه دنیا . و باز با خودم فکر می‌کنم که دارم خل می‌شم آیا؟! بدون مظاهر تمدن که نمی‌شه زندگی کرد . اونم گوشه‌ی دنیاااااا!

 

٣. پیرو شماره‌ی ٢ عرض کنم به حضور انورتون که خوب می‌دونم چه مرگمه و دواش هم خوب می‌دونم چیه . دلم فقط دریا می‌خواد و بس!‌ یله رها شدن روی شن‌ها و سستی و کرختی هوای شرجی بعد از ظهرهای روزهای تنبل ِ کش‌دار و پرسه زدن کنار ساحل و دم غروب فرورفتن توی آب ِ آبیی که داغ‌ ِ داغ ِ و تا خود شب توش غوطه زدن و غروب خورشید -با تمام قرمزها و نارنجی‌هاش- توی آب رو بلعیدن و شب هم کنار استخر نشستن و پاها رو توی آب انداختن و ماهی کباب شده با ودکا و دوباره از نو توی آب . این‌بار تو استخر . جیغ و داد و خنده و پچ‌پچ و نجوا و بوسه و فرنچ کیس و آب بازی و عشق‌‌بازی . بعد هم تا صبح توی بغل یار بی‌هوش شدن و فرداش دوباره روز از تو روزی از نو . این چرخه اگه تا آخر دنیا هم ادامه پیدا کنه از دریا سیر نمی‌شم . دریا آخر خاکه . منم دختر دریام . دلم هم دریایی‌یه . اصلن هم خل نمی‌شم در این یک مورد!

 

۴. پیرو شماره ٣ "هر کی که دریا رو به عمرش ندیده - از زندگیش چی فهمیده؟"

 

۵. سخته . خیلی خیلی هم سخته . این‌که بعد یک سال و نیم که دست و پا زدی و تونستی کمی خودت رو جمع و جور کنی و تازه داری صاف می‌ایستی . اونی که اصلن انتظارش رو هم نداری صاف بیاد و همه‌ی اشتباهاتت رو بهت یادآور بشه و به دست‌آوردهایی که توی این مدت داشتی کوچک‌ترین نگاهی هم نکنه چون ازت انتظار خیلی بیش‌تری داشته همیشه و تو از دیدش شیش سال تموم فقط زندگی‌ت رو حرووم کردی . سخت‌تر از اون اینه که مجبوری بغضت رو قورت بدی و صدات هم در نیاد چون اون موقع می‌شی یه آدم خودخواه که به جز خودش به کس دیگه‌یی اهمیت نمی‌ده و حال و روز بقیه رو درک نمی‌کنه . سخته که گاهی مجبوری حرف نزنی چون می‌دونی طرفت باید بگه تا خالی بشه . باید سکوت کنی و تایید . مهم نیست که دوباره چه‌قدر ازت انرژی می‌ره که با خودت کنار بیای . سخته و باید با همه‌ی سختیش بسازی . زندگی عادلانه نیست . همینه که گاهی با خودت کلنجار می‌ری که داری خل می‌شی آیا؟!

 

۶. شخص مورد اشاره در بند بالا سامان نیست! همین . توضیح بیش‌تری هم لازم نمی‌بینم که بدم در موردش!

 

٧. دلم یک پول قلنبه می‌خواد و .........................

 

٨. حالا جدی من دارم خل می‌شم آیا؟! یا من دارم خل نمی‌شم آیا؟!

 

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
کرگدن

1- مگه نبودی ؟!! 2- نمیشه ولی اگه بشه چی میشه ! 3- هر چرخه ای وختی از حد بگذره حال آدم ازش به هم می خوره ... 4- شدیدن موافقم ... خیلی شدیدن ... 5-6 - چرا همیشه وختی گله می کنی بعدش بلافاصله می گی منظورم سامان نیست ؟ تا حالا به این اصرارت فکر کردی ؟ جالب نیست به نظرم ... 7- منم !!![نیشخند] 8- رجوع شود به پاسخ اول !!!!!

عباس

سلام...ما هم از همه انچه گفته بودی دلمان می خواهد هر چند اهل شهر دود زده ایی هستیم که امروز از ازادی برج میلاد دیده نمی شد...اصل ابه دریا و استخر بهونست .....یا حق

زهرا باقری شاد

من دوست دارم برای دوست جونم شعر بنویسم...همین...عزیزم فقط تو رو توی احساس لحظه ای م شریک کردم..فکر کن داریم با هم قدم می زنیم و من یهو یه چیزی می گم...

من و من

منم دلم پول میخواد یه پول خیلی قلنبه! اگه پیدا کردی خبرم کن با هم نصفش کنیم خسیس نباش به هر دومون میرسه