حال روحیم دوباره به شدت به هم ریخته و بده . این چند روزه هی دارم با خودم تکرار می‌کنم کاش پدر زودتر از کلاردشت برگردن خونه . سفر دو روزه رو که نزدیک به یه هفته کش می‌دن می‌دونم که خودشون رو حبس کردن که فعلن تماسی نباشه و دارن فکر می‌کنن .


نگرانم . از این‌که این چند روز از تو هم خبری نیست نگرانم . جمله‌ی آخری که نوشته بودی برام مثل یه خنجر بود . تو که می‌دونستی من هیچ مشکلی باهاش نداشتم و ندارم هرگز . تو که می‌دونی من چه‌قدر می‌خوامش و نگرانم براش . حس کردم که من رو هم داری به چوب بقیه می‌رونی و خوب . این خیلی برام آزار دهنده هست .


می‌دونی . فقط دلم می‌خواد که تو و پدر بین همه‌ی حرف‌ها و گفت و گوهایی که با هم خواهید داشت . یک بار از من هم بپرسین که من چی دلم می‌خواد و چی دوست دارم و اون غرور اثیریتون رو بگذارین کنار . یادتون بمونه و فراموش نکنین اون که دارین براش جنگ می‌کنین منم و اون‌ چه دارین براش چونه می‌زنین نفس منه .


حالم خوش نیست . نگرانم . وسوسه‌ی رفتن شدید افتاده به سرم . کاش پدر برگردن از کلاردشت . یا بهم زنگ بزنی . دلم گرفته..........

 

 


 

/ 16 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

سلام ! وبلاگ خوبی داری !! به میرزا قلمدون هم سر بزن !!!

رعنا

اسم هنرپیشه رو نمیدونی کنجکاو شدم

مسی ته تغاری

مهسا خانم گلم ناراحت و پژمرده نبینمت از ته دل آرزو میکنم که مشکلت زود ِِ زود حل بشه

زهرا باقري شاد

چت شده دختر؟

حمید

چرا جدیدا انقدر زود به زود خسته میشی؟...چند وقتی هست توی اکثر نوشته هات این خستگی به چشم میاد... تو این مدتی که میشناسمت به این مهربونی و خانواده دوستیت همیشه غبطه خوردم...اینکه سالهاست اونطرفی و هنوز مهر خانواده تو دلته...راستش من یکی که مطمئنم یه سال دور باشم کلا همه چی یادم میره... خدا کنه خیلی زود حالت خوب بشه و تو نوشته هات رنگ شادی ببینیم...

رضا

آذریها همدیگه رو خوب می شناسن....مخصوصا اگه مثل من و تو دو تا سگ آذری باشن....... سال 61 رو می گم[خجالت]

غزل خونه

سلام چقدر استرس و غم ریختی توی همین چند تا جمله...

رعنا

بابا ای آذری ای اخرش. همین که اون هنر پیشه ترکیبی از ایتالیایی و فرانسوی و اینا بوده بسی باعث خوشبختی من بیده

آی لار...

عجالتا سام نعلیکم به لهجه ی خوش زری ور بپری... سلام عرض گردید خدمت سرکار خانم مه گونه نما... شما احوالاتتان به بهبود است ان شا لله؟ الهی آمین. سر افراز باشید خواهرم. مراقبت باشید از خودتان در تهرانتو... این قدر هم خنده ناک ننشینید این گوشه ... اپ دیتی هم بفرمایید البوم عکس هاتان را دهه... اصلا ادام نمیشی تو؟

عباسعلی اسکتی

تمام راه های دنیا به یک بیراهه ختم می شود ... بی راهه من منتظر عبور شماست ...