Just To Let You Know I'm Still Alive

 

 

١. های حامد! LCD گوشی تلفنم سوخته از کریسمس و وقت نمی‌کنم بروم بدهم درستش کنند . اگر برایم تکست زدی و جواب نگرفته‌یی برای همین است فقط . می‌دانی که بی‌معرفت نیستم .

 

 

 

٢. زری و بی‌تا و رعنا و غیره و ذالک بدانند:

    گرفتمش تو دستم گفتم "اِ! این چرا این‌جوری‌یه؟"

 

داشتید که کللن؟!

 

 

 

٣. خانه را عوض کردم . دوباره . نوامبر اسباب کشی کرده بودم به آن خانه . یکی از هم‌خانه‌یی‌ها روانی بود به معنای واقعی کلمه . با دوست پسرش که دعوایش شد رفت و با کارد آش‌پزخانه مچ دست خودش را برید و چند روزی ما را مچل خودش و بیمارستان و پلیس کرد . ظاهرن سابقه هم داشته و این بار اولش نبوده . هر جور حساب کردم دیدم نمی‌توانم در آن خانه بمانم . با توجه به این‌که دوست پسرش هش‌دار داد که حواسم باشد که اگر با کسی چپ بیفتد احتمال صدمه‌ی جانی هم می‌رود . این بود که افتادم به دنبال خانه دوباره . و درست در شب کریسمس خانه خودش به دنبالم آمد . آن هم با شرایط اوکازیون .

مزه می‌دهد بعد مدت‌ها بیفتی در جمع آدم‌هایی که اهل کتاب و فیلم هستند و می‌توانی بنشینی و با آن‌ها ساعت‌ها بحث کنی و حرف بزنی . حالم بیش‌تر از این خوب می‌شود که بچه‌هایشان را کتاب‌خوان بار می‌آورند . و باز حالم بیش‌تر از این خوب می‌شود که هر دو دختر کوچکشان چنان به من می‌چسبند که نگووووووو . مزه می‌دهد حسابی .

 

 

پ.ن. پسره گفت با دختره مانده چون دلش برای او می‌سوزد . بهش گفتم که خودش هم دیوانه هست پس . خندید و چیزی نگفت . ولی در ته نگاهش درد بدی موج می‌زد . وقتی نگاهش را دزدید . ترجیح دادم که چیز بیش‌تری نپرسم .

 

 

پ.ن.٢. هم‌چین بچه سال هم نبودند هاااااا . از من خیلی بزرگ‌تر بودند هر دویشان .

 

 

 

۴. دی‌شب جای همگی خالی نشستیم Golden Globe دیدیم و کللی محذوذ شدیم از دیدن George Clooney و Leo DeCaprio و Robert Downey Jr ی دل‌بندمان . اگر Johnny Depp عزیزمان هم بود که دیگر خیلی خوب می‌بود . هرچند حالمان گرفته شد از این که حرام‌زاده‌های بی‌شرف Quentin Tarantino ی نازنینمان جایزه نگرفت . عوضش دلمان خنک شد از این‌که حرف‌های James Cameron جزو لیست Worst Speeches بود .

 

 

پ.ن. هر کی با دیدن اسم لیو دی‌کاپریو به من گفته جواد بره جلو آینه به خودش بخنده . من بعد از دیدن Aviator و Blood Diamond عاشق این بشر شدم خوب . و الا هنوز هم که هنوزه اسم تایتانیک که می‌آد من کهیر می‌زنم .

 

 

 

۵. خوب دیگر . من زنده‌ام . از اولش هم آمده بودم همین را بگویم خوب . شما هم بروید پی کار و زندگی‌تان . بعضی‌هایتان هم که کک به تنبانشان افتاده انگاری و هی آتش می‌سوزانند این آخری‌ها مثل بچه‌ی آدم بگیرند سر جایشان بنشینند خوب . در آخر هم به قول وحید "خسته نباشید کللن"!

 

 

 

 

 

/ 10 نظر / 9 بازدید
آی لار...

سلام مهسا کانادایی... ایشاله که سلامت باشی و خوش... هر چند شلوغ و با گوشی سوخته. بعدش هم یادت باشه که من هم تاچ گوشی ام سوخت...

رعنا

سلام ملیکم خیلی خوش اومدین در سال جدید انگار کلی تغییرات داشتی اول کاری راستی الان دیگه در مورد چگونگی شکلش سوالی نداری که ایشالا حل شده برات؟

غزل خونه

سلام خوشحالم که خوبی و راضی ای. بیشتر بنویس خب. ما به وراجی هات عادت کرده بودیم![اضطراب]

زهرا باقری شاد

خب می بینم که بزنم به تخته کلی حال اومدی این اواخر..شکر خدا که روبراه شدی. ضمن اینکه منم دلم فیلم خواست بابا!!! این دی کاپریو هم جواده ها!!!!

بی تا

آخ آخ !! دیدی؟!؟ واقعن چرا اون شکلی بود؟؟؟ ولی خدائیش الان خوب شکلیه[نیشخند][ماچ]

رعنا

ای بگم چی بشی دختر [قهقهه] ولی بعضی نرم افزار ها به سرعت قابلیت تبدیل به سخت افزارو دارن

احسان جوانمرد

خودمان را به آن راه می زنیم درباره شماره 2 خانه نو و سال نو همه چیزهای نو مبارک است ان شا’الله

رضا

تو دیگه به این کرگدن ما تیکه ننداز آبجی ....به اندازه کافی خودش الکی ملامت می کنه!...ولی داستانهایی داشتی تو هم ها!.... حال داد خوندنشون..دمت غییییژژژژژژ...بعدا بیا به منم بگو قضیه شماره 2 رو!...اگه بی ناموسی بود که چه بهتر!!!

زهرا باقري شاد

ديگه به خودت فحش ندي ها! تو ماه مني. فراموش كردن روز تولدم هم فداي سرت. راستي! كي مي ياي من و بگيري؟

حبیب

سـاچی هــورگوت قیــزدی ! اوزاقدان باخیر هــــر باخیشیــــلان اوره کـــه قـــــان یاخیر قیزیل شیمشه داشدی کی گؤیده ن گلیب مـــن ده قاباقینــــــدا قــــارالمیـــــش پاخیر (این دختر گیسو بافته است که از دور نظاره می کند و با هر نگاهش ، خون به دلم می مالد ! شهابسنگی از جنس زر است که از آسمان نازل شده و من در برابرش ، مس سیاه شده ای هستم !!!) [گل] سلام دوستم ! مطالبتان را خواندم ! اگر دوست داشتید شما هم سری به کلبه ی من بزنید ! [گل]