Just To Let You Know I'm Still Alive

 

 

١. های حامد! LCD گوشی تلفنم سوخته از کریسمس و وقت نمی‌کنم بروم بدهم درستش کنند . اگر برایم تکست زدی و جواب نگرفته‌یی برای همین است فقط . می‌دانی که بی‌معرفت نیستم .

 

 

 

٢. زری و بی‌تا و رعنا و غیره و ذالک بدانند:

    گرفتمش تو دستم گفتم "اِ! این چرا این‌جوری‌یه؟"

 

داشتید که کللن؟!

 

 

 

٣. خانه را عوض کردم . دوباره . نوامبر اسباب کشی کرده بودم به آن خانه . یکی از هم‌خانه‌یی‌ها روانی بود به معنای واقعی کلمه . با دوست پسرش که دعوایش شد رفت و با کارد آش‌پزخانه مچ دست خودش را برید و چند روزی ما را مچل خودش و بیمارستان و پلیس کرد . ظاهرن سابقه هم داشته و این بار اولش نبوده . هر جور حساب کردم دیدم نمی‌توانم در آن خانه بمانم . با توجه به این‌که دوست پسرش هش‌دار داد که حواسم باشد که اگر با کسی چپ بیفتد احتمال صدمه‌ی جانی هم می‌رود . این بود که افتادم به دنبال خانه دوباره . و درست در شب کریسمس خانه خودش به دنبالم آمد . آن هم با شرایط اوکازیون .

مزه می‌دهد بعد مدت‌ها بیفتی در جمع آدم‌هایی که اهل کتاب و فیلم هستند و می‌توانی بنشینی و با آن‌ها ساعت‌ها بحث کنی و حرف بزنی . حالم بیش‌تر از این خوب می‌شود که بچه‌هایشان را کتاب‌خوان بار می‌آورند . و باز حالم بیش‌تر از این خوب می‌شود که هر دو دختر کوچکشان چنان به من می‌چسبند که نگووووووو . مزه می‌دهد حسابی .

 

 

پ.ن. پسره گفت با دختره مانده چون دلش برای او می‌سوزد . بهش گفتم که خودش هم دیوانه هست پس . خندید و چیزی نگفت . ولی در ته نگاهش درد بدی موج می‌زد . وقتی نگاهش را دزدید . ترجیح دادم که چیز بیش‌تری نپرسم .

 

 

پ.ن.٢. هم‌چین بچه سال هم نبودند هاااااا . از من خیلی بزرگ‌تر بودند هر دویشان .

 

 

 

۴. دی‌شب جای همگی خالی نشستیم Golden Globe دیدیم و کللی محذوذ شدیم از دیدن George Clooney و Leo DeCaprio و Robert Downey Jr ی دل‌بندمان . اگر Johnny Depp عزیزمان هم بود که دیگر خیلی خوب می‌بود . هرچند حالمان گرفته شد از این که حرام‌زاده‌های بی‌شرف Quentin Tarantino ی نازنینمان جایزه نگرفت . عوضش دلمان خنک شد از این‌که حرف‌های James Cameron جزو لیست Worst Speeches بود .

 

 

پ.ن. هر کی با دیدن اسم لیو دی‌کاپریو به من گفته جواد بره جلو آینه به خودش بخنده . من بعد از دیدن Aviator و Blood Diamond عاشق این بشر شدم خوب . و الا هنوز هم که هنوزه اسم تایتانیک که می‌آد من کهیر می‌زنم .

 

 

 

۵. خوب دیگر . من زنده‌ام . از اولش هم آمده بودم همین را بگویم خوب . شما هم بروید پی کار و زندگی‌تان . بعضی‌هایتان هم که کک به تنبانشان افتاده انگاری و هی آتش می‌سوزانند این آخری‌ها مثل بچه‌ی آدم بگیرند سر جایشان بنشینند خوب . در آخر هم به قول وحید "خسته نباشید کللن"!

 

 

 

 

 

   + ژاندارک - ۸:٤٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/٢۸